webanddomain

هر آنچه که بایستی در مورد وب سایت ساز آنلاین بدانید

ساختن وب سایت هرگز آسانتر نشده است
علاوه بر این به سایتی نیاز دارید که شما را ارتقا دهد. یک وب سایت ساز آنلاین اصلی ، به جای صفحه شبکه های اجتماعی مبتنی بر وب ، نظارت کامل بر ساختار و ماده را به شما می دهد. این اعتقاد وام برای تجارت ، انجمن یا مارک شخصی شماست. صفحات فیس بوک همه تا آنجا که ساختار دارند ، با این وجود تنها سایت هستند ، می توانید یک عکس از برند را بفهمید ، مواردی را که برای خرید خریداری شده اید ارائه دهید و مدیریتهای وب خارجی را هم در بر گیرید


تجاری

هرگز راه اندازی یک سایت متخصص در جستجوی ساختار ساده ساده تر نیست. به عنوان مثال ، مدیریت ساخت سایت DIY قابل توجه ، به عنوان مثال ، Squarespace و Wix به طور مداوم در حال بهبود و وب سایت ساز آنلاین از جمله ظرفیت های جدید هستند. مدعیان فعلی بیشتر ، به عنوان مثال ، Simvoly ، Strikingly ، Ucraft و uKit ، مرتباً با منحنی های زیرکانه خود بر روی این روش بهار می شوند.

شما به یک وب سایت ساز آنلاین احتیاج دارید

برای شروع ، باید در مورد اینکه چرا شما حتی الآن به یک صفحه سایت احتیاج دارید کنترل زندگی مبتنی بر وب باشد ، صحبت خواهیم کرد. در سطح فردی ، شما مایل به ارسال مدیران آینده به صفحه فیس بوک خود نخواهید بود ، بنابراین یک سایت جداگانه و همچنین یک رزومه اصلاح شده در وب را می نویسد. وب سایت ساز آنلاین توضیحی دیگر که به دلایل شخصی و تجاری از نظر موجود باید مورد توجه قرار گیرد این است که ساخت سایت شخصی شما تصمیمات برنامه دائمی را به شما می دهد. شما همچنین نسبت به موارد و اداری که ممکن است بفروشید و نحوه ارسال آنها نیز دارای اقتدار مطلق باشید.

علاوه بر این ، داشتن یک وب سایت واقعی ، متعهد باعث می شود که یک تجارت به نسبت نزدیکی فیس بوک یا وبلاگ Tumblr قانونی تر و قابل اطمینان تر باشد (هرچند که مطمئناً شما نیز باید در مورد آن اداره ها به عنوان مؤلفه نزدیکی آنلاین خود فکر کنید). به همان اندازه داشتن کارت ویزیت برای سازمان شما خطر بزرگی در دنیای تجارت محسوب می شود.

استفاده از سایت خود برای استفاده زیاد از فنی ، از جمله اطلاعات در مورد سرورها ، HTML ، FTP ، مراکز ثبت نام در صفحه وب ، و مدیریت های تسهیل کننده وب ، استفاده می کند. خوشبختانه ، ما در حال حاضر در زمان توسعه دهندگان صفحه وب ساده زندگی می کنیم. دولت های موجود در اینجا به شما امکان می دهند تا یک سایت خیرخواه و همه کاره با اطلاعات تخصصی ناچیز بسازید. آنها حتی می توانند یک تجارت کوچک یا یک مالک را در پیش بگیرند تا از ملحقات خرید ، فروشگاه های آنلاین و سایر گزینه های سودآور سود ببرند.

سازمان های بزرگ تعداد زیادی دلار خرج می کنند تا مقصد خود را دستکاری و اصلاح کنند ، اما هیچ نیازی به انجمن های صنفی و مردم برای رفتن به این نوع هزینه ها نیست. برای حدود 10 دلار در هر ماه (یا در حدود 25 دلار در صورت فروش اجناس) و چند ساعت از وقت خود ، دولت های موجود در اینجا می توانند به شما در ساختن یک سایت رمان و جذاب کمک کنند.


با هر یک از این اداره ها ، شما همه چیز را خودتان تولید می کنید ، و با شروع به طرح ریزی که می کنید عزم گسترده ای و کاملاً مرتب (ایده آل) را مرور می کنید. بیشتر آنها از رابط های ساده ساده استفاده می کنند که به شما امکان می دهد مواردی را در بر گیرید ، به عنوان مثال ، نمایش پیشنهادات اجتماعی ، نمایشگاه عکس ، ژورنال های آنلاین و پخش کننده های رسانه. برخی حتی به شما اجازه می دهند دیدن با یک کلید مخفی را محدود کنید و به شما اجازه می دهیم که افراد به عنوان افرادی از سایت خود عضو شوند (جدول را ببینید).

سازندگان وب سایت رایگان

برخی از دولت های موجود در اینجا گزینه های رایگان نیز ارائه می دهند. در صورت انتخاب این روش ، در هر صورت ، سایت شما مارک گذاری را از تأمین کننده درج خواهد کرد ، که اساساً باعث می شود سایت شما برای سورپرایزهای مبهم و مشتریان شگفت انگیزتر شود. کمکهای رایگان به طور فوق العاده ای در ظرفیت ، ظرفیت انتقال داده ها و گزینه های سایت دیگری که اجازه می دهند تغییر می کنند ، بنابراین بخش مهم را بخوانید تا مبلغی را که با هر تهیه کننده دریافت می کنید ، کشف کنید. جالب اینجاست که جزء آزادترین ها با کمک های رایگان آنها هستند ، در صورتی که این روشی است که شما باید به آن بروید.

دامنه خود را ثبت کنید

قبل از شروع کار ساخت خانه خود در وب ، به مکانی نیاز دارید. اکثر تولید کنندگان صفحه وب در اینجا می توانند یک منطقه جالب را برای شما ثبت کنند و همه می توانند با استفاده از فضای تأمین کننده، آدرس اینترنتی را به شما ارائه دهند. برخی از نامهای سفارشی را با تنظیمات خود گنجانیده اند ، که معمولاً نیاز به فداکاری یک سال دارند. دولتها به همین ترتیب به شما امکان می دهند فضایی را که از یک ضبط کننده خارجی تهیه کرده اید ، به عنوان مثال ، استفاده کنید ، اما شما به طور مرتب باید برای تولید کننده سایت آن مزایا را پرداخت کنید.

آگهی

قالب های Wix بهترین سازندگان وب سایت

ابزارهای معماری وب

تمام مراحل وب را که در اینجا ضبط شده است ، با مرور گزینه ای از صفحه بندی خود شروع کرده اید. به عنوان مثال ، از فرمتهایی استفاده می کنند که در نتیجه سایت شما را برای بررسی در تلفن های همراه مجدداً تغییر می دهد. آنها علاوه بر این به صراحت روی قالبهای وابسته به انگیزه سایت شما پیشنهاد می کنند ، به عنوان مثال ، برای پیشبرد مشاغل آشپزخانه نان ، گرفتن حواشی برای یک مجری یا ادامه تحصیل بازدید کنندگان از عروسی.

وقتی قالب خود را برای سایت خود انتخاب کردید ، باید آنرا خودتان تهیه کنید. بیشتر توسعه دهندگان سایت به شما امکان می دهند برنامه سایه ، سبک متن و طراحی صفحه را تغییر دهید ، دقیقاً مانند صفحات جدید. یک توسعه دهنده صفحه مناسب و مطلوب ، طرحهای فرعی را برای انواع معمولی صفحه استفاده می کند: درباره ، مخاطب ، محصولات ، گالری ها ، سؤالات متداول ، وبلاگ و غیره.

بدیهی است ، شما نیز نیاز به اضافه کردن ماده سفارشی به آن صفحات دارید. شما این کار را با شامل قلمروهای محتوا ، عکسها (بخش عکسها و گالری ها در زیر) ، گرفتن و وسایل مختلف انجام دهید. به عنوان مثال سازندگان بهتر سایت ، برای، یک مرکز تجاری از ابزارهای خارجی را برای مواردی مانند ساختار ، گفتگو ، رزرو و فیدهای اجتماعی ارائه می دهند.

به عنوان مثال ، برخی از تولیدکنندگان سایت ساز شما را محدود می کنند تا اعتراضات صفحه را به رسمیت بشناسد که باعث نمی شود سایت شما به نظر شما مبهم برسد ، که اگر پیکربندی نقطه قوت شما نباشد ، می تواند یک موقعیت مطلوب باشد. توسعه دهندگان مختلف فرصت های بیشتری را ارائه می دهند. اگر این چیزی است که شما در جستجوی آن هستید ، نگاه کنید. گیتور به طور خاص بین فرصت برنامه و محدودیتهای پاسخگو به نوعی هماهنگی می یابد.

سایت های لحظه ای

در ابتدا با دستگاه ADI Wix's (بینش ساختار تقلبی) ،وب سایت ساز آنلاین بخشی از تولید کنندگان صفحه وب در حال حاضر دستگاهی را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد سوابق اجتماعی و سایر داده های فردی یا تجاری را وارد کنید ، و به همین ترتیب یکنوع بازی شبیه لوتو ، شما را به یک سایت بدون کار تبدیل می کنند. اکنون جیمدو و سیموولی سازهای مقایسه ای را ارائه می دهند اگر تا حدودی کمتر مشتاق باشند. ADI Wix حتی یک همکار معمار متخصص خود را با نتایجی که در آزمایش پیدا کردیم ، جلب کرد ، بیشترین استفاده از تصاویر و داده هایی که از حساب LinkedIn او خراشیده اند.

تجاری

طراحی سایت همه کاره

هر سازنده سایتی که باید امروزه خود را در نظر بگیرد امروز باید برای ایجاد مقصدی که همه کاره خوب بازی می کند ، مجهز شود و کسانی که در اینجا ثبت شده اند می توانند چنین کاری را انجام دهند. از روشهایی با برنامه ریزی دقیق برای مقابله با ایجاد یک صفحه وب همه کاره از آنچه برای وب کار کرده اید ، استفاده می کنند.

سازنده سایت موبایل دودا: بهترین سازندگان وب سایت

ساختار پاسخگو یک روش ترکیبی وب سایت شناخته شده است که توسط بخشی از این توسعه دهندگان صفحه وب استفاده می شود. این روش یک ماده صفحه وب سایت مشابه را برای نمایشگر صفحه های مختلف بازگردانی می کند. در هر صورت ، در مورد SEO (بهبود سایت) ، خزندگان وب فقط در مورد اینکه آیا یک وب سایت در اندازه صفحه های قابل حمل نشان می دهد منطقی است ، توجه دارند. بینگ و گوگل هم صفحاتی دارند که می توانید URL خود را وارد کنید تا بررسی کنید آیا سایت شما قابل حمل است یا نه.

روش پاسخگویی دقیق به این معنی است که شما با نمای فقط قابل حمل برخورد می کنید.وب سایت ساز آنلاین از طرف دیگر یک سایت قابل حمل را مشاهده می کنند و به شما امکان می دهند سفارشی سازی هایی را انجام دهید که فقط برای بررسی همه کاره اعمال می شود. به عنوان مثال ، ممکن است شما برای دعوت از تماشاچیان قابل حمل به یک صفحه پاشش نیاز داشته باشید ، یا شاید لازم باشد یک مؤلفه را فراموش نکنید که عملکرد قابل ملاحظه ای را در صفحه های پرتاب کننده نداشته باشد.

عکس و گالری

بیایید صادق باشیم ، چیزی که ما در مورد وب بهترین چیز را دوست داریم ، در حال عکس گرفتن از تصاویر است. توسعه دهندگان سایت در اینجا همه سطح نمایش عکس و نمایشگاه را ارائه می دهند. چند مورد ، مشابه علاوه بر اینها ، عکسهایی از سهام را برای استفاده در اختیار شما قرار می دهند. برخی به شما اجازه می دهند تا تصاویر را با دستگاه های تغییر دهنده به پایان برسانید ، به عنوان مثال ، ویرایش ، شکوه و در بعضی مواقع حتی کانالهای مانند Instagram. به عنوان مثال ، سایر موارد ، Gator ، Simvoly ، Ucraft و uKit هیچ عکسی را ارائه نمی دهند که علاوه بر تغییر اندازه و موقعیت مکانی ، در هر قسمت از تخیل تغییر کند.

تجاری

گزینه های نمایشگاه عکس نیز به طور گسترده تغییر می کنند. به عنوان مثال ، Weebly تعیین مناسب و معقولی از سبک ها را برای نمایشگاه های آنلاین شما ارائه می دهد ، در حالی که دیگران مانند Duda و GoDaddy به طور فزاینده ای در انتخاب های بصری محدود می شوند.

درآمد از طریق وب سایت خود

بدیهی است ، به شرطی که برای انجام معاملات لازم به مقیاس کامل بروید ، باید به یک اداره سبد خرید اینترنتی اختصاصی مانند Shopify بروید ، اما این مرحله ای است که وب سایت ساز آنلاین احتمالاً شما آماده آن نیستید. بخش عمده ای از ادارات اینجا ظرفیت فروش کالاها از سایت شما را دارند ، اگر فقط به عنوان یک دکمه پی پال ، اما برخی از آنها آن را در سوابق رایگان ارائه نمی دهند.

بهترین سازندگان وب سایت

گزینه های پیشرفته دیگری که در برخی تولید کنندگان وجود دارد ، به شما امکان می دهد اقساط کارت شارژ را پردازش کرده و صفحات کامیون و پرداخت خود را نیز شامل شوید غالب ترین تولید کنندگان سایت شامل پیشرفت های کالاها ، تبلیغات ایمیل و سهام و دستگاه های تحویل هستند. برخی به شما امکان می دهند بارگیری رایانه ای را بفروشید ، در حالی که برخی دیگر این کار را نمی کنند. به جدول بالا مراجعه کنید تا کشف کنید وب سایت ساز آنلاین که چه کاری انجام می شود. فقط دو یا سه این تولیدکننده به شما امکان می دهند تبلیغات خود را در سایت خود قرار دهید ، با این حال اکثر قریب به اتفاق آنها مقداری از کدهای HTML سفارشی را مجاز می دانند.


آمار اجتماعی و سایت

کلیه توسعه دهندگان سایت در اینجا به شما امکان می دهد Facebook را مانند Twitter و Twitter در صفحه خود ببندید و بعضی از آنها حتی به شما امکان می دهند کانال هایی را از انجمن های غیررسمی نشان دهید. برخی به شما کمک می کنند تا صفحه فیس بوک را جمع کنید و آن را با برنامه و به روز رسانی سایت خود ادغام کنید. بسیاری از موارد ابزار سئو را ارائه می دهند ، اما با گذشت زمان این تنها ساختاری است که بر روی آن می توانید وب سایت ساز آنلاین برچسب های متا وارد کنید. وب سایت ساز آنلاین شما در بیشتر مواقع مانده اید که با آن جذابیت تاریکی که به عنوان SEO برای خودتان شناخته می شود ، مقابله کنید. ارسال و بررسی سایت خود بر روی فهرست های وب ضروری است ، مگر اینکه برای کشف آن به کسی احتیاج ندارید!

+ نوشته شده در يکشنبه 20 بهمن 1398ساعت 15:20 توسط webanddomain | | تعداد بازدید : 8